HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas harmonogramy najbliższych szkoleń.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy zrealizować szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb. Zaproście przyjaciół, znajomych, rodzinę. W przypadku zebrania 10-osobej grupy uczestników zorganizujemy dla Państwa wybrane przez Was szkolenie w Waszej miejscowość w terminie dopasowanym do Waszych potrzeb!

" >
  1. Realizacja szkoleń w obszarze tworzenia rozwiązań i wspierania użytkowników narzędzi ICT wraz z egzaminem certyfikacyjnym

Programowanie w technologii Microsoft (80h):

  1. MS 20480 – Projektowanie aplikacji webowych za pomocą HTML5, JavaScript i CSS3 (40h)
  2. MS 20483 – Programowanie w C# (40h)
Lokalizacja Zjazd I Zjazd II Zjazd III Zjazd IV Godzina
Zielona Góra 25-26.08.2018 01-02.09.2018 08-09.09.2018 15-16.09.2018 09:00-17:30
Zielona Góra 01-02.09.2018 08-09.09.2018 15-16.09.2018 22-23.09.2018 09:00-17:30
Zielona Góra 08-09.08.2018 15-16.09.2018 22-23.09.2018 29-30.09.2018 09:00-17:30

Wspieranie użytkowników i rozwiązywanie problemów (80h):

  1. MS 20410 – Instalowanie i konfigurowanie Windows Server 2012 (40h)
  2. MS 20411 – Administrowanie Windows Server 2012 (40h)
Lokalizacja Zjazd I Zjazd II Zjazd III Zjazd IV Godzina

Programowanie w technologii Oracle (80h):

  1. JavaScript and HTML5: Develop Web Applications (40h)
  2. Java SE 7 Programming (40h)
Lokalizacja Zjazd I Zjazd II Zjazd III Zjazd IV Zjazd V Godzina

 

" >
  1. Realizacja szkoleń w obszarze wykorzystywania narzędzi ICT w roli użytkownika wraz z egzaminem certyfikacyjnym

Użytkowanie komputera z WORDem – poziom podstawowy DIGCOMP A – 32h:

Miejsce szkolenia Termin szkolenia Godzina rozpoczęcia i zakończenia szkolenia
Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4
Żary cz. 1 21-07-2018 28-07-2018 04-08-2018 11-08-2018 09:00-12:15
Żary cz. 2 18-08-2018 25-08-2018 01-09-2018 08-09-2018 13:00-16:15

Użytkowanie komputera z EXCELem – poziom średniozaawansowany DIGCOMP A – 32h:

Miejsce szkolenia Termin szkolenia Godzina rozpoczęcia i zakończenia szkolenia
Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4
Zielona Góra 06-09-2018 13-09-2018 20-09-2018 27-09-2018 09:00-16:00
Żary cz. 1 10-07-2018 12-07-2018 19-07-2018 24-07-2018 16:00-19:15
Żary cz. 2 26-07-2018 31-07-2018 02-08-2018 07-08-2018 16:00-19:15

Wykorzystanie komputera w codziennym życiu i pracy DIGCOMP A – 32h:

Miejsce szkolenia Termin szkolenia Godzina rozpoczęcia i zakończenia szkolenia
Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4
Witnica 07-08-2018 14-08-2018 21-08-2018 28-08-2018 08:00-15:00
Szprotawa 20-07-2018 27-07-2018 03-08-2018 10-08-2018 11:00-18:00

 

" >
  1. Lubuska Akademia Szkoleń: poznaj ICT i języki obce

HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE

   

Realizacja szkoleń językowych – język angielski wraz z egzaminem certyfikującym dla grupy 100 osób

 

Lp. Nazwa grupy: Szkolenie: Dni tygodnia: Godziny: Okres realizacji (od… do…): Miejsce szkolenia (adres i numer sali): Trener/ Lektor:
3.8 8A Szkolenie z języka angielskiego, poziom A2 Środa, piątek 18.30 – 21.00 28.03.2018- 08.06.2018 ul. Zamenhofa 1,
65-001 Zielona Góra
Dawid Kość

 

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 5A 08.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Fundacja Przedsiębiorczość, ul. Mieszka I 15/10; 68-200 Żary 10. A1 wtorek; czwartek Paulina Halec  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.08.21 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.08.23 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.08.28 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.08.30 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.06 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.13 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.18 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.20 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.25 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.27 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.02 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.04 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.09 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.11 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.16 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.18 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.23 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.25 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30

 

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 6A 08.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Fundacja Przedsiębiorczość, ul. Mieszka I 15/10; 68-200 Żary 10. A2 wtorek; czwartek Izabela Mielniczek  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.08.22 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.08.24 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.08.29 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.08.31 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.05 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.07 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.12 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.14 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.19 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.21 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.26 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.28 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.03 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.05 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.10 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.12 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.17 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.19 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.24 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.26 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00

 

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 7A 10.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Sala szkoleniowa (,ul. Poprzeczna 4; 67-400 Wschowa 12. A1 poniedziałek; środa Irena Stożek  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.10.16 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.18 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.23 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.25 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.30 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.06 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.08 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.13 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.15 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.20 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.22 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.27 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.29 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.06 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.13 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.18 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2018.01.03 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2018.01.08 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.francuski Grupa 1F 10.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Zielona Góra, ul. Jedności 19/2 10. A1 poniedziałek; czwartek Agata Wojciechowska  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.10.23 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.10.30 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.06 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.09 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.13 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.16 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.20 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.23 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.27 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.30 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.07 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.14 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.18 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.04 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.08 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.11 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.15 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.18 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.niemiecki Grupa 6N 05.2018 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
68-200 Żary, ul.Górnośląska 18; sala nr 1  12. A1 sobota; niedziela Jakub Seta  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2018.05.12 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.05.19 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.05.20 NIEDZIELA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.05.26 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.06.02 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.06.03 NIEDZIELA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.06.09 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.06.16 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.06.17 NIEDZIELA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.06.23 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.06.30 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.07.01 NIEDZIELA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.07.07 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.07.14 SOBOTA Grupa 6N 180 9.00 12.15
2018.07.15 NIEDZIELA Grupa 6N 180 9.00 12.15

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.niemiecki Grupa 8N 05.2018 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Gubiński Dom Kultury ul. Westerplatte 14 66-620 Gubin  12. A1 wtorek; piątek (lub czwartek) Aleksandra Samel -Kibala  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2018.05.15 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.05.22 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.05.29 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.06.05 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.06.12 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.06.19 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.06.22 PIĄTEK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.06.26 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.06.29 PIĄTEK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.07.03 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.07.06 PIĄTEK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.07.10 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.07.13 PIĄTEK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.07.17 WTOREK Grupa 8N 180 17:00 20:15
2018.07.20 PIĄTEK Grupa 8N 180 17:00 20:15

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 9A 05.2018 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury           pl. Armii Krajowej 2, 68-320 Jasień  12. A1 poniedziałki; środy Krzysztof Ledwoch  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2018.05.14 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.05.21 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.05.28 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.05.30 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.06 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.13 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.18 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.20 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.25 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.06.27 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.02 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.04 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.09 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.11 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.16 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.18 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.23 PONIEDZIAŁEK Grupa 9A 135 16:30 19:00
2018.07.25 ŚRODA Grupa 9A 135 16:30 19:00

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.niemiecki Grupa 5N 05.2018 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
68-200 Żary, ul.Górnośląska 18; sala nr 2  12. A2 sobota; niedziela Marta Seta  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2018.05.19 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.05.26 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.06.02 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.06.03 NIEDZIELA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.06.09 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.06.16 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.06.17 NIEDZIELA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.06.23 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.06.30 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.07.01 NIEDZIELA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.07.07 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.07.14 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.07.15 NIEDZIELA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.07.21 SOBOTA Grupa 5N 180 9.00 12.15
2018.07.22 NIEDZIELA Grupa 5N 180 9.00 12.15

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 10A 05.2018 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Szkoła Podstawowa nr 1, sala nr 12; ul. Kopernika 22;  67-300 Szprotawa  12. A1 poniedziałek; wtorek; środa; czwartek Beata Lipowska-Kudła  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2018.05.22 WTOREK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.05.24 CZWARTEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.05.29 WTOREK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.05.30 ŚRODA Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.06.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.06.07 CZWARTEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.06.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.06.13 ŚRODA Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.06.21 CZWARTEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.06.25 PONIEDZIAŁEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.06.26 WTOREK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.08.27 PONIEDZIAŁEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.08.28 WTOREK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.08.29 ŚRODA Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.08.30 CZWARTEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.09.04 WTOREK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.09.06 CZWARTEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.09.10 PONIEDZIAŁEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.09.13 CZWARTEK Grupa 10A 135 16:15 18:45
2018.09.17 PONIEDZIAŁEK Grupa 10A 135 16:15 18:45

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.niemiecki Grupa 7N 05.2018 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Gminny Ośrodek Kultury, 66-627 Bobrowice  12. A1 czwartek; sobota Aleksandra Samek -Kibała  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2018.05.26 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.06.02 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.06.09 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.06.14 CZWARTEK Grupa 7N 180 17:00 20:15
2018.06.16 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.06.21 CZWARTEK Grupa 7N 180 17:00 20:15
2018.06.23 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.06.28 CZWARTEK Grupa 7N 180 17:00 20:15
2018.06.30 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.07.05 CZWARTEK Grupa 7N 180 17:00 20:15
2018.07.07 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.07.12 CZWARTEK Grupa 7N 180 17:00 20:15
2018.07.14 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15
2018.07.19 CZWARTEK Grupa 7N 180 17:00 20:15
2018.07.21 SOBOTA Grupa 7N 180 09:00 12:15

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.francuski Grupa 2F 06.2018 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
68-200 Żary, ul.Długosza 22a;                            sala nr 1  12. A1 sobota; niedziela Roman Haczkiewicz  
           
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2018.06.02 SOBOTA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.06.03 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.06.09 SOBOTA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.06.10 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.06.16 SOBOTA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.06.17 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.06.23 SOBOTA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.06.24 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.07.01 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.07.07 SOBOTA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.07.08 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.07.28 SOBOTA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.07.29 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.08.04 SOBOTA Grupa 2F 180 9.00 12.15
2018.08.05 NIEDZIELA Grupa 2F 180 9.00 12.15