HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas harmonogramy najbliższych szkoleń.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy zrealizować szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb. Zaproście przyjaciół, znajomych, rodzinę. W przypadku zebrania 10-osobej grupy uczestników zorganizujemy dla Państwa wybrane przez Was szkolenie w Waszej miejscowość w terminie dopasowanym do Waszych potrzeb!

  1. Realizacja szkoleń w obszarze tworzenia rozwiązań i wspierania użytkowników narzędzi ICT wraz z egzaminem certyfikacyjnym

Programowanie w technologii Microsoft (80h):

  1. MS 20480 – Projektowanie aplikacji webowych za pomocą HTML5, JavaScript i CSS3 ( 40h)
  2. MS 20483 – Programowanie w C# (40h)
Lokalizacja Zjazd I – MS 20480 Zjazd II – MS 20480 Zjazd III – MS 20483 Zjazd IV – MS 20483 Godzina
Zielona Góra 2017-11-25 2017-11-26 2017-12-02 2017-12-03 2017-12-09 2017-12-10 2017-12-16 2017-12-17 09:00-17:30

 

Wspieranie użytkowników i rozwiązywanie problemów (80h):

  1. MS 20410 – Instalowanie i konfigurowanie Windows Server 2012 (40h)
  2. MS 20411 – Administrowanie Windows Server 2012 (40h)
Lokalizacja Zjazd I – MS 20410 Zjazd II – MS20410 Zjazd III – MS 20411 Zjazd IV – MS 20411 Godzina
Zielona Góra 2017-11-25 2017-11-26 2017-12-02 2017-12-03 2017-12-09 2017-12-10 2017-12-16 2017-12-17 09:00-17:30

 

Programowanie w technologii Oracle (80h):

  1. JavaScript and HTML5: Develop Web Applications (40h)
  2. Java SE 7 Programming (40h)
Lokalizacja Zjazd I – JavaScript and HTML5 Zjazd II – JavaScript and HTML5 Zjazd III – Java SE 7 Zjazd IV – Java SE 7 Godzina
Zielona Góra 2017-11-25 2017-11-26 2017-12-02 2017-12-03 2017-12-09 2017-12-10 2017-12-16 2017-12-17 09:00-17:30

 

  1. Realizacja szkoleń w obszarze wykorzystywania narzędzi ICT w roli użytkownika wraz z egzaminem certyfikacyjnym

Excel dla średniozaawansowanych – 24h:

Miejsce szkolenia Termin szkolenia Godzina rozpoczęcia i zakończenia szkolenia
Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3
Zielona Góra 09-12-2017 10-12-2017 16-12-2017 09:00-16:00

 

Excel dla zaawansowanych – 24h:

Miejsce szkolenia Termin szkolenia Godzina rozpoczęcia i zakończenia szkolenia
Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3
Zielona Góra 09-12-2017 10-12-2017 16-12-2017 09:00-16:00

 

Finanse w EXCELU (40h):

Szkolenie w trybie weekendowym

Miejsce szkolenia Zjazd I  – 20h

(od – do)

Zjazd II – 20h

(od – do)

Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30

 

Szkolenie w trybie tygodniowym

Miejsce szkolenia Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Zielona Góra 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00

 

Praktyczne narzędzia do analizy, interpretacji i wizualizacji danych (Excel, PowerPoint, Visio) (40h):

Szkolenie w trybie weekendowym

Miejsce szkolenia Zjazd I  – 20h

(od – do)

Zjazd II – 20h

(od – do)

Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30

 

Szkolenie w trybie tygodniowym

Miejsce szkolenia Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Zielona Góra 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00

Efektywne wykorzystanie aplikacji biurowych (Word, Excel, Outlook) (40h):

Szkolenie w trybie weekendowym

Miejsce szkolenia Zjazd I  – 20h

(od – do)

Zjazd II – 20h

(od – do)

Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30

 

Szkolenie w trybie tygodniowym

Miejsce szkolenia Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Zielona Góra 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00


Pakiet Office dla skutecznego sprzedawcy (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) (40h):

Szkolenie w trybie weekendowym

Miejsce szkolenia Zjazd I  – 20h

(od – do)

Zjazd II – 20h

(od – do)

Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 09:00-17:30

 

Szkolenie w trybie tygodniowym

Miejsce szkolenia Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Zielona Góra 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 09:00-16:00

 

Wykorzystanie komputera w codziennym życiu i pracy (80h):

Szkolenie w trybie weekendowym

Miejsce szkolenia Zjazd I  – 20h

(od – do)

Zjazd II – 20h

(od – do)

Zjazd III – 20h

(od – do)

Zjazd IV – 20h

(od – do)

Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 2017-12-02 2017-12-03 09:00-17:30
Zielona Góra 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 2017-11-18 2017-11-19 2017-12-02 2017-12-03 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 2017-12-02 2017-12-03 09:00-17:30
Gorzów Wielkopolski 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 2017-11-18 2017-11-19 2017-12-02 2017-12-03 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-14 2017-10-15 2017-10-28 2017-10-29 2017-11-18 2017-11-19 2017-12-02 2017-12-03 09:00-17:30
Świebodzin 2017-10-21 2017-10-22 2017-11-04 2017-11-05 2017-11-18 2017-11-19 2017-12-02 2017-12-03 09:00-17:30

 

Szkolenie w trybie tygodniowym

Miejsce szkolenia Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Dzień 7 Dzień 8 Dzień 9 Dzień 10 Godzina rozpoczęcia
i zakończenia
Zielona Góra 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 2017-11-06 2017-11-07 2017-11-08 2017-11-09 2017-11-10 09:00-16:00
Zielona Góra 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 2017-11-13 2017-11-14 2017-11-15 2017-11-16 2017-11-17 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 2017-11-06 2017-11-07 2017-11-08 2017-11-09 2017-11-10 09:00-16:00
Gorzów Wielkopolski 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 2017-11-13 2017-11-14 2017-11-15 2017-11-16 2017-11-17 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-16 2017-10-17 2017-10-18 2017-10-19 2017-10-20 2017-11-06 2017-11-07 2017-11-08 2017-11-09 2017-11-10 09:00-16:00
Świebodzin 2017-10-23 2017-10-24 2017-10-25 2017-10-26 2017-10-27 2017-11-13 2017-11-14 2017-11-15 2017-11-16 2017-11-17 09:00-16:00

 

 

 

 

  1. Lubuska Akademia Szkoleń: poznaj ICT i języki obce
Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 5A 08.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Fundacja Przedsiębiorczość,               ul. Mieszka I 15/10; 68-200 Żary  10. A1 wtorek; czwartek Paulina Halec
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.08.21 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.08.23 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.08.28 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.08.30 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.06 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.13 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.18 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.20 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.25 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.09.27 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.02 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.04 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.09 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.11 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.16 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.18 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.23 PONIEDZIAŁEK Grupa 5A 135 16:00 18:30
2017.10.25 ŚRODA Grupa 5A 135 16:00 18:30

 

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 6A 08.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Fundacja Przedsiębiorczość,               ul. Mieszka I 15/10;   68-200 Żary  10. A2 wtorek; czwartek Izabela Mielniczek
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.08.22 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.08.24 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.08.29 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.08.31 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.05 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.07 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.12 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.14 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.19 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.21 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.26 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.09.28 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.03 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.05 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.10 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.12 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.17 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.19 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.24 WTOREK Grupa 6A 135 18:30 21:00
2017.10.26 CZWARTEK Grupa 6A 135 18:30 21:00

 

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.angielski Grupa 7A 10.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Sala szkoleniowa (,ul. Poprzeczna 4;                  67-400 Wschowa  12. A1 poniedziałek;  środa Irena Stożek
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.10.16 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.18 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.23 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.25 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.10.30 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.06 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.08 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.13 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.15 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.20 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.22 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.27 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.11.29 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.06 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.13 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2017.12.18 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00
2018.01.03 ŚRODA Grupa 7A 135 16:30 19:00
2018.01.08 PONIEDZIAŁEK Grupa 7A 135 16:30 19:00

 

Nazwa szkolenia Grupa Od Minuty
(WOD)
Minuty
(Harmonogram)
Minuty
(Do końca)
j.francuski Grupa 1F 10.2017 2700 2700 0
Lokalizacja szkolenia Liczba osób Poziom Dzień tygodnia Lektor Status
Zielona Góra,                              ul. Jedności 19/2  10. A1 poniedziałek;  czwartek Agata Wojciechowska
Data dzień tygodnia Nr grupy Liczba
minut/ zajęcia
Godz.
rozpoczęcia
Godz.
Zakończenia
2017.10.23 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.10.30 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.06 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.09 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.13 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.16 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.20 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.23 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.27 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.11.30 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.04 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.07 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.11 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.14 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2017.12.18 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.04 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.08 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.11 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.15 PONIEDZIAŁEK Grupa 1F 135 16:00 18:30
2018.01.18 CZWARTEK Grupa 1F 135 16:00 18:30