Kontakt i zgłoszenia

http://las.interit.eu/rejestracja
akademia.lubuskie@interit.eu
607 037 929
Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaproponować Państwu udział w autoryzowanych szkoleniach Java Oracle w zakresie programowania. Wszystkie proponowane szkolenia będą prowadzone przez trenerów – praktyków. Udział w tych szkoleniach umożliwi uczestnikom podniesienie kluczowych kompetencji, a co za tym idzie dalszy rozwój zawodowy.

Szkolenia 80-godzinne pokrywają wszystkie kompetencje z obszarów: Tworzenie treści – programowanie standardu DIGCOMP na poziomie C. Skierowane są do programistów/pasjonatów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie programowania w technologii Java Oracle. Każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma solidną porcję wiedzy i praktyki zgodnie z wymaganiami autoryzacyjnymi Oracle Java oraz autoryzowane materiały szkoleniowe i autoryzowany certyfikat ukończenia szkolenia.
Na zakończenie szkoleń każda z osób weźmie udział w zewnętrznym egzaminie, który potwierdzi zdobyte kwalifikacje. Uzyskany certyfikat będzie wiarygodnym potwierdzeniem zdobytych umiejętności.

Liczba miejsc jest ograniczona! Warto zgłosić się już dziś!

Jakość szkoleń zapewnia:

Ścieżka szkoleniowa dla osób, które chcą wspierać użytkowników poprzez tworzenie oprogramowania w technologiach Oracle, obejmująca dwa 40 godzinne szkolenia autoryzowane:

  • JavaScript and HTML5: Develop Web Applications – W trakcie szkolenia nauczysz się tworzenia kodu obsługującego logikę aplikacji z wykorzystaniem JavaScript, a także dowiesz się jak tworzyć formularze HTML5 pozwalające rejestrować i przesyłać dane. Poznasz ponadto Document Object Model (DOM), nadasz wygląd stronie korzystając z CSS3, dowiesz się jak przechowywać dane lokalne z wykorzystaniem JSON oraz jak wykorzystać HTML5 canvas do prezentacji grafiki. Uczestnicy szkolenia nauczą się wprowadzania interaktywnych elementów na stronę a także, jak dodawać dynamiczne dane używając, AJAX, REST i WebSocket z JavaScript.
  •  

  • Java SE 8 Programming – Szkolenie umożliwia poznanie kluczowych Interfejsów Programowania Aplikacji (API), które wykorzystasz, żeby zaprojektować aplikację obiektową w języku Java Oracle. W trakcie szkolenia nauczysz się także tworzenia aplikacji, które łączą się z bazą danych za pośrednictwem JDBC.
  •  

Cena: 7 000 zł w promocji 0 zł – ostatnie wolne miejsca

Najbliższy termin od: 26.05.2018
Miejsce: Zielona Góra
Zapraszamy osoby w wieku 25+, z wykształceniem maksymalnie średnim, mieszkające na terenie woj. lubuskiego.

Kontakt i zgłoszenia

http://las.interit.eu/rejestracja
akademia.lubuskie@interit.eu
607 037 929